Przesłuchanie

"Polska opozycja podwójnie udaje Greka, zachowuje się jak greccy politycy przed kryzysem.

[ więcej ]

10 czerwca w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej przed Pałacem Prezydenckim będą nie tylko patrioci ale i ci, myślący o przeciwnikach w kategoriach wrogów, których trzeba zniszczyć.

[ więcej ]

"Takie słowa są niepotrzebne"- mówi gość Przesłuchania w RMF FM Grzegorz Schetyna o wpisie szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego, który zaprasza współpracowników Obamy na dokształcanie do Polski.

[ więcej ]

Utyskiwanie na warunki pogodowe jest niemęskie, ja nie zwalałbym na nikogo winy za wynik wczorajszego meczu Polska-Grecja - mówi gość Przesłuchania w RMF FM Grzegorz Lato.

[ więcej ]

Będę wyciągał konsekwencje za nieprawidłowości przy budowie S2 i innych dróg.

[ więcej ]

"Apelujemy, żeby nie mieszać sportu i polityki" - mówi o niedzielnym finale Euro 2012 gość Przesłuchania w RMF FM Radosław Sikorski.

[ więcej ]

"Wniosek o Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry jest już gotowy" - ujawnia Grzegorz Schetyna w Przesłuchaniu w RMF FM.

[ więcej ]

Jeden z dwóch liderów Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry złożył nam niedawno ofertę powrotu do PiS.

[ więcej ]

"Prokurator generalny mylił się już wielokrotnie, wielokrotnie też mówił nieprawdę.

[ więcej ]

"Katastrofy budowlane w Warszawie świadczą o nieudolności miasta.

[ więcej ]

"Wymyślić i zainwestować pieniądze, to odważna konstrukcja premiera" - mówi o zapowiedziach z exposé, gość Przesłuchania w RMF FM Grzegorz Schetyna.

[ więcej ]

Zostałem przez Bońka oddelegowany do zbadania sprawy nowej siedziby PZPN.

[ więcej ]

"Nie 300, a 400 miliardów z Unii? Tusk, mówiąc to, potraktował Polaków jak głupców.

[ więcej ]

„To Prezes PiS jest autorem podziału na dwie Polski, to bardzo szkodzi" – mówi gość Przesłuchania w RMF FM Rafał Grupiński.

[ więcej ]

"Mamy obietnicę, że nie będzie dalszych cięć w spójności i rolnictwie.

[ więcej ]

„Cieszę się, że prezes Piechociński ma różne warianty dla zmian kadrowych w rządzie, ale dla mnie ważne jest, żeby lider PSL był wicepremierem.

[ więcej ]

„Nie rezygnujemy z planów zmian na kolei.

[ więcej ]

„Rosjanie boją się utraty twarzy, gdyby UE podjęła sprawę zwrotu wraku Tu-154.

[ więcej ]

„Reakcja Europy na wystąpienie Sikorskiego ws.

[ więcej ]

"Przykro o tym mówić, ale to premier Kaczyński w przypadku odwoływania szefów ABW, a robił to dwa razy, kompletnie ignorował procedurę opiniowania odwołania przez komisję i prezydenta.

[ więcej ]

"Giertych sugeruje, że w okresie, gdy u władzy był Jarosław Kaczyński, PiS przekupiło ojca Rydzyka wielomilionowymi kontraktami rządowymi na inwestycje geotermalne.

[ więcej ]
miniaturka

"PiS osiągnęło mistrzostwo świata, wmawiając opinii publicznej, że to kancelaria premiera, a nie kancelaria prezydenta Lecha Kaczyńskiego organizowała wyjazd do Smoleńska" - mówi doradca prezydenta Tomasz Nałęcz, gość Przesłuchania w RMF FM.

[ więcej ]

"PiS osiągnęło mistrzostwo świata, wmawiając opinii publicznej, że to kancelaria premiera, a nie kancelaria prezydenta Lecha Kaczyńskiego organizowała wyjazd do Smoleńska.

[ więcej ]

„Dziś w PO jest o jednego samca alfa za dużo.

[ więcej ]

"Ze współczuciem patrzę, jak opozycja próbuje na siłę znaleźć dziurę w całym.

[ więcej ]